DLINK MINI GBIC 1 - PORT MODUL

Naša koda 118443 EAN 790069248153 Št. proiz. DEM-311GT
Nova linija pretvornikov Gigabitni vmesniški vmesniki (GBIC) in sprejemniki prenosnih enot v manjših oblikah (SFP) podjetja D-Link predstavljajo vodilno kombinacijo zmogljivosti in cenovne dostopnosti v industriji. Novi Gigabitni oddajniki D-Link so na voljo v dveh oblikah: standard (GBIC) ali (SFP) / mini-GBIC. DEM-311GT je visoko zmogljivi 850nm multimode SFP / mini-GBIC oddajnik. Podpira polno obojestransko, gigabitno hitrost na multimodnih vlaknih za razdalje do 220m / 550m pri vlaknih 62.5µm / 50µm. Enota ima kovinsko ohišje za zmanjšanje EMI in povečanje trajnosti.
PPC brez DDV
77,86 €
PPC z DDV
94,99 €
Vrsta dodatka MiniGBIC/SFP moduli SFP 1000Base-SX Multi-mode Fiber oddajnik
Osnovne informacije 850nm Multi-Mode Tranceiver, 550m Maksimalna razdalja, Duplex LC priključek
Dodatne informacije Vrsta priključka: LC, Optična občutljivost sprejemnika -18dBm (max)
Garancija v mesecih 24