LINKSYS SFP modul 1000BASE-LX

Naša koda 134085 EAN Št. proiz. LACGLX
UNIVERZALNA ZDRUŽLJIVOST PLUG-IN-PLAY Preprosta, univerzalna, Gigabit SFP oddajno-oddajna podpora za Linksys LGS300 in LGS500 Series stikala ter druga upravljana stikala, ki so združljiva s strani tretjih oseb, bodo strankam omogočila izgradnjo hitre, zanesljive hrbtenice za podatkovne centre, aplikacije za podjetja in ponudnike storitev. Razširite povezovalno razdaljo, ki presega 100 metrov omejitve vrat RJ45 - do 10 kilometrov za te enomodorne module.
PPC brez DDV
114,67 €
PPC z DDV
139,90 €
Vrsta dodatka MiniGBIC/SFP moduli LINKSYS SFP modul 1000BASE-LX
Osnovne informacije SFP modul s hitrostjo prenosa do 1000 MB/s, vrsta modula LX
Dodatne informacije max razdalja do 10 km, način komunikacije - single mode
Garancija v mesecih 24