LINKSYS SFP modul 1000BASE-SX

Naša koda 133084 EAN Št. proiz. LACGSX
UNIVERZALNA ZDRUŽLJIVOST PLUG-IN-PLAY Preprosta, univerzalna, Gigabit SFP oddajno-oddajna podpora za Linksys LGS300 in LGS500 Series stikala ter druga upravljana stikala, ki so združljiva s strani tretjih oseb, bodo strankam omogočila izgradnjo hitre, zanesljive hrbtenice za podatkovne centre, aplikacije za podjetja in ponudnike storitev. Razširite povezovalno razdaljo, ki presega 100-metrsko omejitev vrat RJ45 - do 300 do 500 metrov za te modele z več načinom.
PPC brez DDV
81,89 €
PPC z DDV
99,91 €
Vrsta dodatka MiniGBIC/SFP moduli LINKSYS SFP modul 1000BASE-SX
Osnovne informacije SFP modul s hitrostjo prenosa do 1000 MB/s, vrsta modula SX
Dodatne informacije max razdalja do 500 m, način komunikacije - multi mode
Garancija v mesecih 24